Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Emplina)

Tijdens de wedstrijden van DSC tegen Emplina was Milan van der Waal Pupil van de Week. Deze linksbenige verdediger is negen jaar oud en speelt momenteel in DSC F1. Hij speelt al vijf seizoen bij DSC en door die ervaring is hij verdedigend bijna niet te verslaan. Koppen gaat hem ook al goed af maar op technisch vlak kan er nog de nodige progressie gemaakt worden. Dat gebeurt dan ook op de trainingen die hij zelden overslaat.

Ook op school doet hij goed zijn best. Hij vindt gym het leukste vak en aardrijkskunde niet zo. Ook luistert hij graag naar de muziek van Bruno Mars en is hij fan van FC Den Bosch. Tijdens de wedstrijd tegen Emplina waren er ook diverse familieleden aanwezig om Milan te zien scoren in de wedstrijd die uiteindelijk in 1-1 eindigde. Hieronder enkele foto`s van Milan gedurende de dag.

Pupil van de Week (1)
Pupil van de Week (2)
Pupil van de Week (3)
Pupil van de Week (4)
Pupil van de Week (5)