Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - CHC)

Tijdens de elfde wedstrijd van het eerste elftal van DSC thuis tegen CHC was Blazej Tetera de Pupil van de Week. Blazej is zeven jaar oud en speelt momenteel voor het tweede seizoen in DSC F2 waar hij de keeper is. Blazej is een keeper met een sterk lichaam en erg goede reflexen, het uittrappen kan nog worden verbeterd en daar wordt dan ook hard aan gewerkt.

Zijn favoriete club is Bayern München en het thuis tenue van de club uit Duitsland vind hij ook het mooiste. Tijdens de wedstrijden zijn de ouders en opa en oma altijd present en dat was gisteren ook het geval. Blazej had erg genoten van de dag en zag het eerste elftal ook nog met 4-2 winnen.

Hieronder enkele foto`s van Blazej gedurende de dag.

Blazej Tetera | Pupil van de Week (1)
Blazej Tetera | Pupil van de Week (2)
Blazej Tetera | Pupil van de Week (3)
Blazej Tetera | Pupil van de Week (4)
Blazej Tetera | Pupil van de Week (5)
Blazej Tetera | Pupil van de Week (6)