Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Buren)

Zondag 11 mei, de dag dat alle moeders eens extra in het zonnetje zijn gezet werkte het eerste elftal de laatste competitiewedstrijd van het seizoen af thuis tegen Buren. Na alle veldspelers als Pupil van de Week was het dit keer de beurt aan de in de DSC F1 keepende Tijn Hoevenaars. Deze rechtsbenige keeper met een uitstekend duikvermogen speelt voor het 3e seizoen bij DSC.

De middag werd voor Tijn extra speciaal gemaakt omdat Oom Jeroen al jaren de vaste keeper is van DSC 1. Buiten het voetbal speelt Tijn ook nog wel eens een potje basketbal met zijn opa maar zijn ultieme doel is om Oom Jeroen later op te volgen als keeper van DSC 1.

Van de ouders van Tijn ontving de redactie nog het volgende bericht:

Op de eerste plaats willen we jullie hartelijk danken voor de geweldige, gastvrije middag die jullie aan Tijn hebben gegeven. Hij zal dit nooit vergeten!

Groeten,
Tijn, Chris en Martine Hoevenaars


Ondanks dat het eerste elftal met 2-3 verloor van Buren heeft Tijn een prachtige dag gehad. Hieronder nog enkele foto`s van Tijn gedurende deze dag.

Pupil van de Week (1)
Pupil van de Week (2)
Pupil van de Week (3)
Pupil van de Week (4)