Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Alem)

Vorige week werd onder grote belangstelling de derby DSC - Alem gespeeld op het sportpark van v.v. DSC. De zevenjarige Jan Pompen had de eer om die dag als Pupil van de Week van dichtbij mee te maken.

Jan is vroeg begonnen met voetbal en speelt voor het vijfde seizoen bij v.v. DSC. Dit seizoen speelt hij bij JO9-2 en is hij een vaste waarde op het middenveld. Op de training staat hij bekend om zijn goede inzet en het plezier wat hij uitstraalt. Daarnaast wil hij het komende seizoen zijn balbehandeling verbeteren. Naast voetballen doet Jan ook nog aan Free Running en heeft hij op school het liefst gymnastiek.

Een sportieve jongen dus die voor de wedstrijd de aftrap verrichten voor de vele toeschouwers en keurig wist te scoren. Met een verdiend gelijkspel van het eerste elftal was het een mooie dag voor Jan waar hij erg van genoten heeft. Hieronder enkele foto`s van Jan gedurende de dag.

Jan Pompen | Pupil van de Week (1)
Jan Pompen | Pupil van de Week (2)
Jan Pompen | Pupil van de Week (3)
Jan Pompen | Pupil van de Week (4)
Jan Pompen | Pupil van de Week (5)