Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Komend weekend staat er een rechtstreeks duel op het programma om de bovenste plaatsen in de derde klasse. Het eerste elftal, momenteel vierde neemt het namelijk op tegen FC Engelen dat op de derde plaats staat. Bij winst gaat DSC over FC Engelen heen en heeft het zelfs zicht op de tweede plaats.

Daarvoor moet er natuurlijk eerst nog wel gewonnen worden en dat zal ook het doel zijn van FC Engelen. Het belooft dus een spannende wedstrijd te worden op het sportpark waarbij beide ploegen zich zo goed mogelijk willen manifesteren en zicht willen houden op een nacompetitie plaats.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Schrama en de Pupil van de Week is Cas Collard. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - FC Engelen 1