Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Dit weekend staat de negentiende wedstrijd voor het eerste elftal op het programma en de tweede wedstrijd tegen Beesd in een week. Afgelopen zondag werd er met 1-2 gewonnen en was men na afloop vooral blij dat de drie punten mee naar Kerkdriel konden.

De overwinning van vorige week zal geen garantie om de drie punten in Kerkdriel te houden dus om goede zaken te blijven doen zal er alles aan gedaan moeten worden voor de winst. Ook voor Beesd zijn de belangen wederom groot om weg te komen van de onderste plaatsen. Het belooft dus een mooi affiche te worden in Kerkdriel.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Warners en de Pupil van de Week is Joris van Oss. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Beesd 1