Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na het carnavalsweekend heeft het eerste elftal vorige week de draad weer opgepakt en de drie punten gepakt tegen Wilhelmina. Hierdoor blijven de manschappen van trainer Roland Timmermans bovenaan staan in de vierde klasse.

Dit weekend komt er wederom een streekgenoot op bezoek naar de Ipperakkeren, namelijk Hedel. Deze ploeg staat momenteel op de dertiende plaats en heeft de punten hard nodig in de strijd tegen degradatie. Het zal dus allerminst makkelijk worden voor de ploeg uit Kerkdriel en rond 16.15 uur zullen we weten of we een vermakelijke derby hebben gezien en wie de punten pakt.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer van der Pluijm en de Pupil van de Week is Noor Riemsdijk. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Hedel 1