Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Het eerste elftal heeft vorige week goede zaken gedaan door zelf te winnen en de concurrentie punten zien te verspelen. Momenteel bezetten de mannen van trainer Roland Timmermans de eerste plaats en dit weekend komt Maliskamp dat de derde plaats bezet op bezoek in Kerkdriel. De gasten hebben een punt minder en een wedstrijd minder gespeeld dus er kan worden gesproken van een absolute topper.

Met prachtig weer en een mooi affiche belooft het dus wederom een interessant treffen te worden aan Sportpark de Ipperakkeren.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Sprengers en de Pupil van de Week is Hessel van Oers. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Maliskamp 1