Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na een afgelasting afgelopen zondag en een midweekse oefenwedstrijd op dinsdag tegen WEC staat dit weekend de derby tegen Alem op het programma. Een wedstrijd die op zichzelf staat en waar spelers en supporters van beide verenigingen al een tijd naar uit kijken.

Alem won vorige week bij Jan van Arckel en lijkt de draai steeds beter te vinden. DSC zit echter ook aardig in het ritme dus het zal een mooi schouwspel worden. Vorig jaar leverde de derby zowel uit als thuis een gelijkspel op maar dat zijn geen garanties voor dit seizoen. We hopen in ieder geval op een mooie strijd op sportpark de Ipperakkeren met aansluitend een gezellig feest in de kantine van v.v. DSC.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer van Verhagen en de Pupil van de Week is Mick van de Laar. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Alem 1