Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

De keurige overwinning vorige week tegen Teisterbanders geeft zelfvertrouwen en er kan weer naar de top van de vierde klasse gekeken worden. Dit weekend komt Wilhelmina uit ’s Hertogenbosch op bezoek en is het zaak om wederom de drie punten in Kerkdriel te houden.

Wilhelmina boekte vorige week een overwinning op Buren en met een overwinning op DSC zouden beide ploegen op gelijke hoogte komen. De gasten uit ’s Hertogenbosch is er dus ook alles aan gelegen om vol voor de overwinning te gaan. Wederom belooft het een boeiend duel te worden.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer van den Broek en de Pupil van de Week is Cheyenne Lansdaal. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Wilhelmina 1