Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na drie wedstrijden gespeeld te hebben waarvan het eerste elftal er twee wist te winnen werd er vorige week met duidelijke cijfers verloren van GVV. Er was spraken van een ‘offday’ en de punten bleven terecht in Geldermalsen.

Vandaag tijdens de vierde wedstrijd van het seizoen moet de draad weer opgepakt worden tegen Teisterbanders. De ploeg uit Kerk Avezaath heeft nog geen punten gepakt en zullen gebrand zijn op een goed resultaat. Het beloofd dus een boeiende wedstrijd te worden op sportpark de Ipperakkeren.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Rijpert en de Pupil van de Week is Siem van Eeuwijk. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Teisterbanders 1