Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

De afgelopen maanden is er geoefend, zijn er bekerwedstrijden gespeeld en vorige week is de eerste competitiewedstrijd gespeeld die door DSC met 0-3 werd gewonnen in Den Dungen. Een prima start.

Vandaag treden de mannen van trainer Arjen Meeuwsen aan tegen CHC uit ’s Hertogenbosch. Ook CHC won zijn eerste wedstrijd met 6-2 tegen SCR en is het seizoen dus goed gestart. Beiden ploegen hebben in het verleden vaker tegen elkaar gespeeld maar zijn ook allebei weer afgedaald naar de vierde klasse. Het zijn dus andere omstandigheden en het zal blijken welke ploeg er vandaag het beste mee om gaat.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer de Teurlinx en de Pupil van de Week is Mats Riemsdijk. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - CHC 1