Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Wanneer de weersomstandigheden het toelaten zal er op zondag 12 februari door het eerste elftal om 14.30 uur worden afgetrapt tegen Nooit Gedacht. De vereniging uit Geffen bezet momenteel de vierde plaats en doet nog steeds mee om de bovenste plaatsen in de competitie.

De wedstrijd in Geffen eerder dit seizoen werd gewonnen door DSC maar zoals bekend loopt het de laatste wedstrijden niet lekker en kan DSC een overwinning goed gebruiken om weer eens een stap te maken op de ranglijst.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Makaloski en de Pupil van de Week is Daan van Hezik. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Nooit Gedacht 1