Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

DSC is na de lastige uitwedstrijd vorige week waarin met 2-2 gelijk werd gespeeld tegen FC Uden een plaats gestegen en bezet momenteel de tiende plaats. Deze plaats ligt echter nog behoorlijk dichtbij de ‘gevarenzone’. Het is dus van belang om het duel van vandaag weer eens om te zetten in drie punten.

Dat moet dan gebeuren tegen Volkel, een ploeg die momenteel de vierde plaats bezet en de laatste weken goed draait. De historie tussen deze twee ploegen bestaat uit slechts een wedstrijd die dit seizoen werd gespeeld. Het werd 4-3 voor de ploeg uit Volkel in een zeer tumultueuze slotfase en het is de vraag of er deze editie ook weer veel doelpunten zullen vallen en of de drie broodnodige punten in Kerkdriel gaan blijven.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Verstegen en de Pupil van de Week is Julius de Bresser. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Vokel 1