Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Het seizoen loopt ten einde en dat betekent dat er beslissingen gaan vallen in de derde klasse. Dat kan aanstaande zondag ook gelden voor DSC. Bij winst thuis tegen Boxtel is het eerste elftal namelijk verzekerd van de derde plaats en dat betekent dat een plek in de nacompetitie veilig is gesteld.

Een duidelijke opdracht dus voor de mannen van John Laponder. De overwinning zal behaald moeten worden tegen Boxtel, dat zelf ook de punten nog zeer hard nodig heeft in de strijd tegen degradatie. Een cruciale wedstrijd dus voor beide verenigingen die allebei alleen maar genoegen zullen nemen met de drie punten.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer de Loos en de Pupil van de Week is Lars van Asselt. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Boxtel 1