Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Vorige week werd er verdiend verloren van BMC en speelde het eerste van DSC misschien wel de slechtste wedstrijd van het seizoen. Vandaag is het dus zaak voor de mannen van John Laponder om zich te revancheren.

TGG uit ’s Hertogenbosch dat momenteel zesde staat op de ranglijst zal daardoor verslagen moeten worden. Tijdens de eerste wedstrijd van het seizoen werd er met 2-1 verloren dus vandaag zullen ook alle zeilen bijgezet moeten worden om de drie punten in Kerkdriel te houden.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer de Vaan en de Pupil van de Week is Timo Nendels. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - TGG 1