Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Tijdens het extra lange paasweekend worden er twee competitiewedstrijden gespeeld door het eerste elftal van DSC. Afgelopen zaterdag trad DSC in Empel aan tegen de koploper en werd er met 2-1 gewonnen. Een prima prestatie en daar hopen de spelers vandaag een vervolg aan te geven.

Dat moet vandaag thuis tegen Den Dungen gaan gebeuren. De eerste wedstrijd in het seizoen tussen beide teams eindigde in een 5-3 overwinning voor Den Dungen. Scherpte van DSC is dus benodigd om dit keer de drie punten in Kerkdriel te houden en zo de derde plaats steviger in handen te krijgen.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer van der Heijden en de Pupil van de Week is Sam van Hezik. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Den Dungen 1