Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Zondag gaat DSC 1 in Kerkdriel de strijd aan met Boxtel 1. Na de grote zegen van vorige week tegen OSC ’45 zal het deze keer een keer een stuk lastiger worden. Boxtel bezet namelijk de derde positie in de competitie, staat eerste in de derde periode en won de laatste drie wedstrijden op rij.

In de competitie zijn de verschillen erg klein en dus is het voor DSC ook van belang om de drie punten in Kerkdriel te houden en aansluiting the houden met de top drie. De wedstrijd staat onder leiding van de heer van der Pluijm en de Pupil van de Week is Guus Pompen. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Boxtel 1