Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Op de eerste zondag van maart wordt er door DSC 1 afgetrapt tegen Sint Michielsgestel 1. Een zeer belangrijke wedstrijd als men naar de ranglijst kijkt. Beide ploegen staan respectievelijk op de vijfde en zesde plaats en het verschil bedraagt een punt.

Zowel DSC als Sint Michielsgestel wonnen vorige week hun wedstrijd en zitten dus in de zogenoemde winning-mood. Om de aansluiting met de top te behouden zullen ze allebei gebaad zijn bij een overwinning en dus volledig voor de winst spelen. Het belooft dus weer een spannende middag te worden met twee ploegen die aan elkaar gewaagd zijn.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer de Vaan en de Pupil van de Week is Milan van Herwijnen. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Sint Michielsgestel 1