Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Op zondag 16 maart speelt DSC tegen het iets hoger geklasseerde Boxtel. Deze club staat met 6 punten meer en een wedstrijd meer gespeeld een plaats boven DSC. De laatste 3 wedstrijden eindigden voor DSC in een overwinning en het team van Erik Meulendijk lijkt de goede vorm van eerder dit seizoen weer terug te hebben. De verwachting is dat beide ploegen voor de winst gaan spelen zodat ze zich definitief bovenin kunnen vestigen.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer Leo Uitterhoeve en de Pupil van de Week is Riley van Malsen. Dit is al de derde keer dat hij ingepland staat want de voorgaande wedstrijden waarbij hij Pupil van de Week zou zijn (2x tegen BMC) werden telkens afgelast. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Boxtel 1