Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Vandaag neemt DSC het voor de 23e keer op tegen BMC. De club uit Berlicum heeft een uitstekende serie wedstrijden achter de rug in de competitie en staat momenteel op een vierde plaats. De resultaten van DSC zijn ook prima en ondanks dat het vorige week niet goed speelde won het wel royaal en bezet het momenteel de tweede plaats. Het belooft dus weer een leuke wedstrijd te worden tussen twee voetballende ploegen.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer S. Durcun en de Pupil van de Week is Riley van Malsen. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - BMC 1