Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na een valse start in de competitie door met verlies te beginnen draait het eerste elftal van DSC de laatste weken goed. De laatste 3 wedstrijden werden namelijk allemaal gewonnen. Vandaag is Zwaluw VFC de tegenstander die na een jaar in de 2e klasse weer is terug gekeerd in de 3e klasse. Het belooft dus weer een mooie voetbalmiddag te worden in Kerkdriel waarin beide ploegen voor de 3 punten zullen spelen om zo de aansluiting met de top te behouden.

De wedstrijd staat onder leiding van de heer M. Soeren en de Pupil van de Week is Viggo van Rooij. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - Zwaluw VFC 1