Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Programmaboekje DSC 1

Na een intensieve voorbereiding waar het eerste elftal diverse oefen- en bekerwedstrijden heeft gespeeld start zondag 8 september de competitie en zal er weer om de punten gespeeld gaan worden. DSC 1 start de competitie tegen ODC uit Boxtel. Beide teams speelde vorig jaar ook al tegen elkaar en eindigde beide in de middenmoot.

Het beloofd dus een spannende wedstrijd te worden waarin beide teams hopen op een goede seizoenstart. De wedstrijd staat onder leiding van de heer N. Opstraat en de Pupil van de Week is Luuk Janmaat. Klik op onderstaande link om het volledige programmaboekje in te zien.

Programmaboekje DSC 1 - ODC 1