Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Wilhelmina)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Wilhelmina 1 is Martijn Veldhuis, aanvaller van DSC 1 de Man of the Match geworden.

De goede lijn die tegen Teisterbanders is ingezet werd ook voortgezet tegen Wilhelmina. Wederom werden er geen tegendoelpunten geïncasseerd en werd er met 4-0 gewonnen. Martijn Veldhuis was deze middag belangrijk met drie doelpunten en bewijst weer eens zijn klasse voor het eerste elftal.

Terecht werd Martijn dus gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Martijn Veldhuis samen met de Pupil van de Week, Cheyenne Lansdaal.

Man Of The Match - Martijn Veldhuis