Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Teisterbanders)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Teisterbanders 1 is Frank Kaufmann, verdediger van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Afgelopen zondag trof het eerste elftal Teisterbanders en de mannen van trainer Roland Timmermans wisten deze wedstrijd met 3-0 te winnen. Door deze zege stijgt de ploeg naar de vijfde plaats op de ranglijst en behoud dus de aansluiting met de bovenste ploegen.

Er werd ook geen tegendoelpunt geïncasseerd en dat had mede te maken door uitstekend verdedigend werk van Frank Kaufmann. Daarnaast schakelde hij zijn directe tegenstander uit en had veel energie om ook aanvallend zijn steentje bij te dragen.

Door het publiek werd Frank dus terecht gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Frank Kaufmann samen met de Pupil van de Week, Siem van Eeuwijk.

Man Of The Match - Frank Kaufmann