Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - RKTVC)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - RKTVC 1 is Leon van Heel, aanvaller van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Op zondag 22 april speelde DSC thuis tegen RKTVC uit Tiel. Na het gelijkspel vorige week tegen GVV werden de punten dit keer wel in Kerkdriel gehouden, er werd namelijk met 3-2 gewonnen en op die manier blijft DSC netjes op de zesde plaats staan.

Aan de rechterflank zorgde Leon van Heel constant voor dreiging en hij maakte het de verdedigers van RKTVC er lastig. Op basis van zijn acties en zijn goede inzet werd de aanvaller van DSC dus terecht gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Leon van Heel samen met de Pupil van de Week, Britt van den Bighelaar.

Man Of The Match - Leon van Heel