Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - ODC)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - ODC 1 is Gerd Jan Hooijmans, verdediger van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Op een warme zondag in oktober trad het eerste elftal aan tegen ODC uit Boxtel. Het werd een middag met vier goals en nul tegendoelpunten wat betekende dat DSC de koppositie pakten in de derde klasse.

Ook betekende dit dat de achterhoede de nul heeft gehouden en dat was mede te danken door het goed verdedigende werk van Gerd Jan Hooijmans. Met zijn kopkracht, rustige opbouw en goed positiespel zorgde hij ervoor dat de achterhoede goed stond.

Terecht werd Gerd Jan door het publiek dus gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Gerd Jan Hooijmans samen met de Pupil van de Week, Sem Chen.

Man Of The Match - Gerd Jan Hooijmans