Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Nooit Gedacht)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Nooit Gedacht 1 is Ton Burg, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Ton Burg speelde een goede wedstrijd en stichtte met zijn aanvallende impulsen regelmatig gevaar voor het doel van de Geffense doelman. Lang leek hij met zijn medespelers ook aanspraak te maken op de overwinning maar nadat het eerste elftal kansen op de 3-0 en 3-1 te hebben laten liggen werd er uiteindelijk met 2-3 verloren.

Ondanks het verlies werden de goede prestaties wel gezien en gewaardeerd door het publiek, wat hem de titel ‘Man of the Match’ opleverde.

Op onderstaande foto staat Ton Burg samen met de Pupil van de Week, Daan van Hezik.

Man Of The Match - Ton Burg