Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Nieuwkuijk)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Nieuwkuijk 1 is Kevin Broekmeulen, aanvaller van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Vandaag werd er met 4-2 gewonnen van Nieuwkuijk. Een belangrijke overwinning voor de mannen van het eerste elftal. Drie doelpunten kwamen van de schoen van Kevin Broekmeulen en dat heeft er voor gezorgd dat het publiek hem dit keer terecht als Man of the Match heeft verkozen. Op onderstaande foto staat Kevin Broekmeulen samen met de Pupil van de Week, Lana van Dokkum.

Man Of The Match - Kevin Broekmeulen