Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - MEC 07)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - MEC ‘07 1 is Menno van de Griendt, verdediger van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Voor de tweede keer in korte tijd trof het eerste elftal MEC ’07 als tegenstander in de competitie. Na een aantal weken geleden de tweede periodetitel behaald te hebben moest er afgelopen zondag weer gewonnen worden om met een goed gevoel richting de nacompetitie te gaan.

En dat lukt door een prima 3-0 overwinning. Ook werd de nul weer gehouden en Menno van de Griendt had hier wederom een groot aandeel in. Met goede verdedigende acties en door gevaar te stichten bij de corners was Menno weer van grote waarde voor het elftal.

Door het publiek werd Menno dus terecht gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Menno van de Griendt samen met de Pupil van de Week, Lucas te Voert.

Man Of The Match - Menno van de Griendt