Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Margriet)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Margriet 1 is Tom van Geffen, keeper van DSC 1 de Man of the Match geworden.

De wedstrijd van DSC 1 tegen Margriet uit Oss werd helaas met duidelijke cijfers verloren, namelijk 0-4. Tom van Geffen, keeper van het eerste elftal kon deze grote uitslag niet voorkomen maar wist DSC met name in de eerste helft te behoeden voor een nog grotere nederlaag met drie spectaculaire reddingen. Mede op basis hiervan werd Tom van Geffen door het publiek verkozen tot Man of the Match.

Op onderstaande foto staat Tom van Geffen samen met de Pupil van de Week, Noud Hooijmans.

Man Of The Match - Tom van Geffen