Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - GVV)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - GVV 1 is Martijn Veldhuis, aanvaller van DSC 1 de Man of the Match geworden.

In de laatste thuiswedstrijd van het seizoen op het goed gevuld sportpark vervulde Martijn Veldhuis een absolute hoofdrol in de wedstrijd tegen GVV. Martijn opende de score en gedurende het restant van de wedstrijd scoorde hij nog twee keer. Een onvervalste hattrick en een belangrijk aandeel in de 7-1 overwinning.

Met nog een uitwedstrijd tegen Teisterbanders op het programma en een mogelijk kampioenschap werd Martijn Veldhuis dus terecht door het publiek gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Martijn Veldhuis samen met de Pupil van de Week, Siem de Graauw.

Man Of The Match - Martijn Veldhuis