Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - DVG)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - DVG 1 is Ton Burg, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Afgelopen zondag kwam DVG uit Liempde op bezoek naar Kerkdriel voor de zesde wedstrijd van het seizoen. Na het verlies vorige week in en tegen Nieuwkuijk was het belangrijk om thuis te winnen en zo de aansluiting met de top te behouden.

Helaas verliep de middag anders en liep het eerste elftal eigenlijk constant achter de feiten aan. Terecht werd er dus met 1-3 verloren. Ondanks dat was Ton Burg wel degene die continu inzet en werklust toonde.

Terecht werd Ton door het publiek dus gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Ton Burg samen met de Pupil van de Week, Coen Mulders.

Man Of The Match - Ton Burg