Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Den Dungen)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Den Dungen 1 is Ton Burg, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Na een periode van rust tijdens de winterstop werd afgelopen zondag de competitie hervat tegen Den Dungen. In een evenwichtige wedstrijd waarin beide ploegen niet veel voor elkaar onder deden en er kans over en weer waren trok DSC uiteindelijk aan het langste eind door met 1-0 te winnen.

Een zeer belangrijke overwinning en met de derde overwinning op rij kan er wel gesproken worden van een ‘winning mood’. Ton Burg was wederom belangrijk voor het elftal en nam zijn ploeggenoten mee op sleeptouw.

Terecht werd deze middenvelder dus gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Ton Burg samen met de Pupil van de Week, Maas Merks.

Man Of The Match - Ton Burg