Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Den Dungen)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Den Dungen 1 is Ton Burg, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

In de belangrijke wedstrijd tegen Den Dungen waar eindelijk weer eens drie belangrijke punten werden gepakt is Ton Burg gekozen tot Man of the Match. Ton Burg speelde een goede en degelijke wedstrijd en met enkele goede acties op rechts en een aantal prima voorzetten zorgde hij voor het nodige gevaar voor het doel van Den Dungen.

Op onderstaande foto staat Ton Burg samen met de Pupil van de Week, Age Spaan.

Man Of The Match - Ton Burg