Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - BZS)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - BZS 1 is Emiel van Dalen, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

DSC speelde afgelopen zondag de zeventiende wedstrijd in de competitie thuis tegen BZS uit Beusichem en pakte na het verlies een week eerder tegen Theole de draad weer op. Er werd namelijk met 4-0 gewonnen van de nummer laatst uit de vierde klasse.

Emiel van Dalen, de middenvelder van DSC die het elftal al wekenlang beter laat voetballen had een belangrijk aandeel in de overwinning en werd dus terecht gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Emiel van Dalen samen met de Pupil van de Week, Lars van den Heuvel.

Man Of The Match - Emiel van Dalen