Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - BVV)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - BVV 1 is Menno van de Griendt, verdediger van DSC 1 de Man of the Match geworden.

In de eerste competitiewedstrijd na de winterstop speelde het eerste elftal allerminst een overtuigende eerste helft. Keeper Tom van Geffen verrichtte enkele goede reddingen net voor rust waardoor het 0-0 bleef. Na rust zorgde  Roy van Beurden voor de openingstreffer en luisterde Menno van de Griendt zijn terugkeer op met een mooie kopbal.

Terecht werd Menno door het publiek dus gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Menno van de Griendt samen met de Pupil van de Week, Rik Vogel.

Man Of The Match - Menno van de Griendt