Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Buren)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Buren 1 is Christian Broekmeulen, aanvaller van DSC 1 de Man of the Match geworden.

De eerste periodetitel werd vorige week net gemist maar de goede reeks werd thuis tegen Buren doorgezet. Op een fris sportpark was de wedstrijd al vrij snel beslist door een rode kaart voor de keeper van Buren. DSC benutte de man-meer situatie goed en liep gedurende de wedstrijd uit naar 4-0. Martijn Veldhuis scoorde drie keer en Christian Broekmeulen maakte de belangrijke openingstreffer.

Het doelpunt van Christian Broekmeulen kwam als een bevrijding voor hem aangezien het zijn eerste competitiedoelpunt was dit seizoen. Een kroon op de enorme inzet die de aanvaller altijd legt in het aanvalsspel van het eerste elftal.

Terecht werd Christian dus gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Christian Broekmeulen samen met de Pupil van de Week, Cuno Braam.

Man Of The Match - Christian Broekmeulen