Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Paaseieren zoeken, In- en uitzwaaitoernooi en DSC-week

Beste leden, vrijwilligers en supporters

Door de preventieve maatregelen tegen het Coronavirus hebben we helaas al weer een paar weken een voetballoze periode.

We ervaren in het dagelijks leven veel van die preventieve maatregelen en dat belemmert ons in vele zakelijke en sociale contacten. Als gevolg hiervan heeft het bestuur van DSC moeten besluiten dat het niet mogelijk is om de traditionele evenementen Paaseieren zoek (1e Paasdag), het In– en uitzwaaitoernooi op 29 en 30 mei en de DSC-week, die gepland staat van 5 tm 14 juni, door te laten gaan.

We onderzoeken nu of het mogelijk is met een waarschijnlijk wat aangepast programma de DSC week te verplaatsen naar eind augustus (start 28 augustus).

We zijn hierbij uiteraard afhankelijk van de ontwikkelingen met betrekking tot het Coronavirus.

Natuurlijk is op dit moment het aller belangrijkste dat we allemaal gezond zijn en blijven, dus volg de maatregelen en adviezen op, dan zie we elkaar hopelijk weer snel in goede gezondheid op onze accommodatie!

En, oh ja, toch nog even wat over ons amateurvoetbal.

De KNVB heeft aangegeven komende week met helderheid te komen over het amateurvoetbal, dus volg de sociale media en de website van DSC goed, wij zullen na bericht van de KNVB dit uiteraard ook publiceren

Met vriendelijke groet

Bestuur vv DSC