Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Paaseieren zoeken bij v.v. DSC

Op zondag 21 april vond het jaarlijkse paaseieren zoeken plaats bij v.v. DSC. 45 pupillen hadden zich hiervoor opgegeven. Ook waren er velen kleurplaten ingeleverd waarvoor mooie prijzen te winnen waren. De paashaas had ongeveer 300 gekleurde eieren verstopt én ook 3 gouden eieren.

Om 10.30 uur werd het startsein gegeven en mochten de kinderen de eieren gaan zoeken. Het werd een spannende zoektocht, wie vindt er een gouden paasei? Na twee keer twaalf minuten eieren zoeken waren ze bijna allemaal gevonden. Bijna want de kraaien hadden er al wat opgegeten. Na afloop kregen alle kinderen een presentje en waren er voor de kleurplaat winnaars en de vinders van een gouden ei door v.v. DSC prijzen in de vorm van leren voetballen beschikbaar gesteld.

De volgende pupillen hadden de mooiste kleurplaat ingeleverd.

  • Mees van Liempt
  • Tim van de Oord
  • Dinant van Hummel
  • Siem van Eeuwijk
  • Sara Hooijmans
De vinders van de goeden eieren waren.

  • Lou Pompen
  • Mats Nendels
  • Max Piels
De video die gemaakt is naar aanleiding van dit evenement is terug te zien in onder het menu Media - Video's.

v.v. DSC bedankt Slagerij Gijs Sars voor de eieren en Boon’s Markt voor de presentjes. Ook Caravanstalling van Herwijnen wordt hartelijk bedankt voor het mede mogelijk maken van deze mooie dag. Mari van der Kammen en Chris Hooijmans worden bedankt voor de organisatie.