Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Oud papier ophalen

Ieder jaar wordt er een aantal keer gedurende het jaar door leden van v.v. DSC oud papier opgehaald om wat extra geld op te halen voor de clubkas. Op dit moment is het aantal vrijwilligers maar net genoeg om de wagens te bezetten. Wij zijn dan ook op zoek naar enkele vrijwilligers welke op de backup lijst willen komen. U kunt dan gebeld worden indien er vrijwilligers uitvallen om zo tot een complete bezetting te komen.

Personen welke zich hiervoor beschikbaar willen stellen kunnen zich aanmelden bij Cees Vogel (cees@bbceesvogel.nl). 

Alvast bedankt voor jullie steun.