Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwe sponsor | Klus- en bouwservice Jan van der Meijden

Klus- en bouwservice Jan van der Meijden sponsort nieuwe tassen voor JO13-1. DSC bedankt Klus- en bouwservice Jan van der Meijden voor dit mooie gebaar.

Klus- en bouwservice Jan van der Meijden is sinds 2002 zelfstandig in verbouw en renovatie. Mijn hoofdvakgebied is totale badkamer- en toiletrenovatie van sloop tot eindresultaat. Een badkamer van gemiddelde afmeting is binnen twee weken gebruiksklaar. Maar ook voor uw aanbouw, vernieuwen van kozijnen en deuren, plaatsen van isolatieglas en traprenovatie. Ik kom altijd vrijblijvend bij u langs om de werkzaamheden en uw wensen met u door te nemen. 

Klus- en bouwservice Jan van der Meijden: het merk voor al uw vakwerk.

Klus en Bouwservice Jan van der Meijden
Graaf Ansfriedstraat 4
5331 BD Kerkdriel
T: 0418 551 086

Nieuwe sponsor | Klus- en bouwservice Jan van der Meijden