Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwe sponsor | EFG Montage

EFG Montage sponsort nieuwe trainingspakken en polo's voor JO19-1.

Erik Glorius volgde een opleinding tot schilder. Doordat zijn vader en moeder Glasservice Glorius runden kwam hij daar terecht. Later kwam ook zijn broer Glasservice Glorius.We pakten eigenlijk van alles aan: zonwering, hardglazen deuren en puien monteren, de glasservice (ook avond en nacht service), in het begin deden we ook schilder- en behangwerk. Maar omdat mijn ouders wilden stoppen met Glasservice Glorius hebben mijn broer en ik besloten zakelijk ons eigen weg te gaan maar wel te blijven samenwerken indien nodig!

Wij kunnen o.a. voor u verzorgen:
hekwerken
timmerwerken
glaswerken
douchewanden
douchecabines
vloerverwarming
metselwerken
kleine verbouwing
tegelwerken
luifels

EFG Montage
Kerckquartier 1
5331 CW Kerkdriel
M: 0618117835
W: http://www.efglorius.nl


Nieuwe sponsor | EFG Montage (polo's)
Nieuwe sponsor | EFG Montage (trainingspakken)