Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwe sponsor | Coop Supermarkten

Coop Supermarkten uit Rossum sponsort tenues voor JO 9-2. DSC bedankt Coop Supermarkten voor dit mooie gebaar.

Coop: samen maak je ’t verschil!

Coop gelooft in de kracht van samen. Samen is leuker dan alleen. En samen bereik je meer! Dat weten wij als coöperatie als geen ander. Het vermogen om samen te werken zit niet alleen in de naam Coop. Het zit al meer dan 125 jaar in ons bloed. Met deze overtuiging timmeren we als organisatie flink aan de weg.

Coop is altijd dichtbij. We hebben ruim 300 winkels in heel Nederland: filialen en supermarkten aangestuurd door zelfstandig ondernemers. De supermarkten opereren onder de namen Coop, CoopCompact en Coop Vandaag. Via Coop.nl kunnen klanten ook online boodschappen bestellen.

Coop is een coöperatie. Niet uit op eigen voordeel, maar vooral op dat van onze klanten.

Coop Rossum Den Boer
Burgemeester van Randwijckstraat 21
5328 AS Rossum
M: DenBoer.Rossum@coop.nl
T: 0418-661371
 
JO9-2 | Coop Rossum Den Boer