Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Indeling teams seizoen 2022-2023

Hierbij de voorlopige indeling en het trainingsschema voor de komende weken. Voorlopig, aangezien er in de zomer vast weer aan- en afmeldingen komen. De indeling is tot stand gekomen na gesprekken met trainers, coördinatoren en HJO's. DSC wordt een steeds grotere club met veel leden, dus het is dan ook onmogelijk om met alle wensen rekening te houden.

Bij enkele teams staat nog een vacature als trainer. Hierbij doen we voor de komende weken een beroep op de ouders/verzorgers en tijdens de zomerstop zullen we naar een invulling gaan zoeken. Veelal komt deze wel vanuit de ouders/verzorgers of jeugdspelers.

Bekijk indeling
Bekijk trainingsschema