Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Een bedankje voor leden, sponsoren en vrijwilligers

Beste betrokkene,

We hebben bijna 1,5 jaar corona achter de rug. Gelukkig zijn onze leden, sponsoren, begeleiders, vrijwilligers en supporters achter onze mooie club blijven staan. Er zijn vrijwel geen opzeggingen geweest en iedereen heeft zijn beste beentje voortgezet om binnen de regels de voetbalsport te beoefenen. Hierdoor heeft DSC deze tijd goed kunnen doorstaan.
Laten we samen gezellig het seizoen afsluiten! Hiertoe openen we op donderdag en zondag het complex en de kantine. Kom gezellig langs om een balletje te trappen en bij te kletsen! We werken met gereduceerde consumptieprijzen (niet voor snoep- en etenswaren) en let wel Op = Op!

De velden zijn zondag beschikbaar vanaf 10:00.

Openingstijden Kantine:
Donderdag vanaf 19:00
Zondag vanaf 11:00 tot 17:30 

Met vriendelijke groet,

Het bestuur