Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Medisch Gezien (4)

Na de publicatie van de eerste serie artikelen in november, de tweede serie in januari en de derde serie in februari volgt in dit artikel de vierde serie met betrekking tot het thema ‘Medisch Gezien’.

Ook deze serie artikelen wordt weer gepubliceed op de website om zoveel mogelijk leden bewust te maken van het belang van het voorkomen en behandelen van blessures. Dit maal wordt de belangrijkste sportuitrusting van de veldspeler en de keeper besproken, namelijk de voetbalschoen.

Medisch Gezien (4)

Heb je de vorige series gemist dan kun je die HIER terug lezen.