terug naar verslagen

Real Lunet 2 - DSC 2 - 1-3

Real Driel 2 !

Na de winst vorige week thuis gingen we met een goed gevoel naar Vught, waar Real Lunet op ons wacht. De naam Real Lunet , komt uit de tijd dat een grote groep Molukkers in 1951 in Nederland kwamen wonen en in een Woonoord genaamd "Lunetten" werd ondergebracht.
Tijdelijk verblijf in Nederland werd definitief. In 1975 werd de voetbal vereniging opgericht Real Lunet. De naam Real komt uit t Spaans en wordt door meerdere voetbalclubs gevoerd en betekent Koninklijk.
Het was wederom heerlijk voetbal weer. Windstil, bewolkt maar ook 16-17 graden. Kunstgras. 4-4-2 het systeem.
Real Lunet had vorige week maar 7 voetballers en hadden niet gespeeld en stonden op minus - 3 punten. Vandaag hadden ze er wel genoeg. Maar er was geen scheidsrechter. Uiteindelijk was de terreinknecht bereid om de wedstrijd te fluiten. De eerste tien minuten was zoals gewoonlijk aftasten, maar Lunet was net iets feller en won de meeste duels. Het eerste gevaar in de wedstrijd kwam ook van Lunet; een bal in de diepte over links wordt net gemist. Wij zijn wakker nu en counteren gelijk terug. De keeper van Lunet kan de bal nog net als corner verwerken; corner; De balt valt in de 16 en blijft gevaarlijk lang liggen en wordt tot weer een corner weggewerkt. De inzet uit deze corner gaat net voor langs.
Real Lunet heeft hele technisch vaardige, maar ook sportieve spelers, wisselen goed van kant  en wij moeten hard werken en kantelen om alles dicht te houden. Na 13 minuten komt DSC goed op links door, de bal komt redelijk hoog voor, waar Mathijs m op de borst aanneemt en dan gelijk met een soort drop-kick in de linkerhoek schiet. 0-1 DSC. De scheidrechter die niet bijster veel loopt fluit goed en neutraal. Milo is overal op te middenveld en drukt zn stempel en doet t erg goed. Lunet blijft de aanval zoeken. Bij DSC ontstaat een gat tussen de twee aanvallers en t middenveld. Daardoor krijgt Lunet veel de afvallende bal nu en meer mogelijkheden. Na een klein half uur geeft Coen een perfecte dieptepass op Bram, die de keeper verschalkt met een mooie boogbal; 0-2 DSC !!! Wij zijn sterker nu en komen tot mooie combinaties. Een volgende aanval komt net te veel aan de buitenkant uit om de 0-3 te maken. T lijkt een kwestie van tijd nu als plots Lunet een wel heel goedkope penalty krijgt. Goed uitgelokt kun je t ook noemen.  We moeten leren niet te happen en de man alleen maar voor je te houden. 1-2 Lunet; Milan zat er nog goed bij.
DSC gaat gelijk weer in de aanval en krult de bal net over. De scheidsrechter neemt nu meer beslissingen tegen DSC, wat, wat irritatie geeft. Dan is t rust. De tweede helft begint bijna  met een gratis vrije trap voor Lunet. Daarna volgen er twee voor DSC. De wedstrijd golft open op en neer. Een hele vermakelijke wedstrijd. De kansen zijn er ook over en weer.  Het middenveld van DSC loopt t niet meer dicht en meer en meer ballen vallen gelijk weer in de voeten van Lunet. We verliezen de grip, maar gelukkig schieten alle ballen over ons doel. Hands in de 16 wordt er geclaimd door de spelers van Lunet maar de scheidrechter wuift dat weg. Omzettingen en wissels zorgen voor kanteling van t wedstrijdbeeld en DSC wordt weer sterker. De ene levensgrote kans na de andere wordt gecreëerd door DSC. Maar ze gaan er net niet in. Nog een kwartier te spelen. Wat is t spannend! Dan wordt Bram in de 16 gevloerd en geeft de scheidrechter hier nu ook een penalty voor. Als de Lunet spelers commentaar hebben , is zijn antwoord: "jullie hebben er net toch ook 1 gehad?"
Bas neemt de penalty en jaagt m snoeihard in de touwen: 1-3 DSC !!!
DSC speelt de wedstrijd uit als een echt team: aanvallend en verdedigend. In 1 van de laatste aanvallen/ counters brengen we t op om nog steeds met 5 man in de 16 van de tegenstander op te duiken. En dat geeft ook gelijk het grootste verschil aan tussen beide ploegen.
Wij zijn een echt team !! Wij voelen ons nu ook een btje koninklijk ; Real Driel 2 ! 
Als de scheidrechter af fluit hebben we verdiend gewonnen tegen een frisse, goed voetballende en sportieve tegenstander. 
In de poule staan we nu vijfde en komt de huidige nummer 2 ; Nieuwkuijk, komende zondag bij ons op bezoek. Ze hebben maar 1 puntje meer;  laat maar komen!
 • Jan van Diesen sportshop Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Marius van Namen Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Vissers Legal Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Boon's markt Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Hooijmans Substrates B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Van Houten Snijbedrijf B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Van Houten Transport B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Hooijmans BV Businessclub
 • SVS Salads Businessclub
 • Marius van Namen Businessclub
 • Van Herwaarden Paddenstoelenteelt Businessclub
 • Vissers Legal Businessclub
 • Boon's markt Businessclub
 • Van Houten Snijbedrijf B.V. Businessclub
 • Van Houten Transport B.V. Businessclub
 • BSO het Veldmuisje Businessclub
 • CarProf Valentijn Businessclub
 • Coolcare Holland Businessclub
 • Leenders Transport Businessclub
 • Davy Versteeg Klussenbedrijf Businessclub
 • DESSING Zakelijke Dienstverlening Businessclub
 • Geran Vogel Projectservice Businessclub
 • HR Atelier Businessclub
 • Jeroen Verhoeckx Groente- en Fruit Businessclub
 • Jobmatchers B.V. Businessclub
 • Kapsalon Y. Verlouw Businessclub
 • Klijn Daksystemen Businessclub
 • Millennial Talent Businessclub
 • Slagerij Gijs Sars Businessclub
 • Story Waardenburg BMW Businessclub
 • Van Osch Advocatuur B.V. Businessclub
 • VDVW Adviseurs Businessclub
 • Wijgergangs Medical B.V. Businessclub
 • Wijgergangs Vastgoed Beheer B.V. Businessclub
 • Willemen Parket B.V. Businessclub

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs