Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar de verslagen

DSC MO13-1 - Nieuwkuijk MO13-1 - 6-1

Mooie winst

Vandaag speelden we tegen het voor ons bekende Nieuwkuijk. Vorig seizoen hebben we daar ook al tegen gespeeld dus we wisten dat we ertegenaan moesten vandaag. Helaas moesten we het vandaag doen zonder onze vaste achterhoede Douae, Kelly en Zara. Flo speelde vandaag op de positie van laatste vrouw en heeft deze taak uitstekend volbracht. Vanaf het eerste fluitsignaal gingen we er vol tegenaan. Er werd veel overgespeeld en dit resulteerde in een aantal kansen. Zonder dat iemand het eigenlijk gezien had had Sanne in 1 keer gescoord vanuit een corner, de wind hielp een beetje mee. Daarna wist Noortje een prachtige goal te maken met haar linker. We bleven goed doorjagen op de bal en dit resulteerde in een mooie goal van Mette. De keepster kon de bal niet pakken en zo wist Mette hem erin te knallen. We gingen met een 4-1 voorsprong de rust in. De meiden waren een beetje uitgelaten waardoor we ze wel weer snel in het gareel moesten krijgen. De tweede helft verliep ietsje minder goed, maar we wisten er nog wel 2 in te trappen ( waaronder weer een ingedraaide corner nu van Noortje). De tegenstander wist nog een aantal keer door te breken middels hun beste speelster, maar gelukkig wist Kyra de ballen mooi uit de goal te houden. Al met al een goede wedstrijd, op naar volgende week tegen RKDVC ( dat zal echt pittig gaan worden).