Trainingsschema
Standaard Bekijk schema (pagina 1)

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar de verslagen

DSC JO8-1 - FC Eindhoven AV JO8-1 -

FC Eindhoven op bezoek

DSC JO8-1 – FC Eindhoven JO8-1 FC Eindhoven op bezoek. Ons team was compleet. Na de aftrap bleek dat het erg koud was, namelijk 1 graad en kwamen we pas langzaam op gang. In de eerste helft stonden we al snel achter. Het leek alsof de tegenpartij geen last van de kou had. De spitsen Malek en Max deden echt hun best, ze probeerden echt te scoren. In de tweede helft ging het beter, want Max scoorde. Ook scoorde de tegenstander nog een paar keer en Malek en Mick scoorden ook nog een keer. Maar ja, de achterstand was niet meer in te halen. Dus 3-10 verloren… Na afloop zei trainer Adrian nog wel: ‘Ik heb veel gezien, we kunnen aanstaande dinsdag weer leuk trainen’. Siem de Graauw.